Nízký a vysoký tarif – který vám ušetří?

Věděli jste, že pokud zapnete energeticky náročnější spotřebiče v určitou dobu, ušetříte? Pomůže vám s tím nízký tarif a dobře stanovená distribuční sazba. 

PC, TV a monitory

Repasovaný notebook jako ekologická alternativa do domácnosti

Počítač v dnešní době potřebuje téměř každý. Ať už k práci, nakupování, zábavě nebo online výuce. Kde ale hledat, když sháníte spolehlivou výbavu za co nejmenší cenu?

Vyvracíme mýty: vypnout nestačí

Poctivě zhasínáte, zbytečně nepouštíte vodu, vypínáte topení na noc. Snažíte se šetřit, ale pořád nejste spokojení s fakturou za elektřinu?

Recykloboti zachraňují planetu

Interaktivní webová hra vzdělávacího projektu Chytrá recyklace učí děti, proč a jak správně třídit vysloužilé elektrospotřebiče a nabádá  k ochraně přírody.

Chystáte se na jarní úklid? Nezapomeňte na staré elektrospotřebiče

Blíží se období, kdy se mnozí z vás chystají k úklidům v bytech, domech, garážích. Ačkoli se jarní úklid týká většinou oblečení, důležité je nezapomínat ani na vysloužilé elektrospotřebiče a baterie, které je potřeba odevzdat k recyklaci.

Pravidla 5Z pro udržitelnější život bez odpadu podle Bey Johnson

Máte chuť udělat změnu ve svém životě? A co třeba začít se chovat trošku více udržitelně, nebo rovnou přenastavit chod své domácnosti podle principu Zero Waste? Není to taková věda, stačí udělat malé změny, a pokud nás bude dost, mohou se dít velké věci.

Přihlaste se k odběru newsletteru!

Přihlásit se k newsletteru