zpět

Konference Cirkulář Chytré recyklace 2021

15. 7. 2021

Nahlédněte s námi pod pokličku nakládání s odpady, recyklačního průmyslu a oběhového hospodářství. Přijměte pozvání na multioborovou online konferenci na téma cirkulární ekonomiky a odpadového hospodářství pořádanou Asociací Informačních Technologií a Telekomunikací a kolektivními systémy REMA.

Již ve čtvrtek 23. září 2021 se uskuteční 1. ročník multioborové online konference s názvem Cirkulář Chytré recyklace 2021.

Konferenci pořádají Asociace Informačních Technologií a Telekomunikací (AITAT) spolu s kolektivními systémy REMA a jejím cílem je umožnit zájemcům o udržitelný způsob života nahlédnout pod pokličku praktického nakládání s odpady, recyklačního průmyslu a oběhového hospodářství.

Probírat se budou témata, která jsou ústředními body přechodu na cirkulární ekonomiku. Těšit se můžete na desítku odborných přednášek za účasti zástupců státní i obecní sféry, firem a neziskových organizací. Díky účasti přednášejících napříč celým řetězcem nakládání s odpady a také díky online formátu se můžete snadno propojit s odborníky z oboru, a získat tak přehled o aktuálním dění. Součástí konference bude i panelová diskuse, které se zúčastní členové top managementu kolektivních systémů REMA i zástupci odpadového a recyklačního průmyslu. Chybět nebudou ani virtuální informační stánky přednášejících a partnerů konference.

Program konference i odkaz na registraci zveřejníme zde již brzy

Rádi byste se dozvěděli více o tématu oběhového hospodářství a cirkulární ekonomiky? Zajímavosti i novinky z této oblasti najdete v našich aktualitách nebo na stránkách společnosti REMA či Asociace Informačních Technologií a Telekomunikací (AITAT).

Těšíme se na vás.

Kontakt:
Pavlína Sporková
koordinátorka projektu Chytrá recyklace
+420 702 220 884
psporkova@chytrarecyklace.cz